دانلود پروژه کوهنوردی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » تربیت بدنی  »  دانلود پروژه کوهنوردی

دانلود پروژه کوهنوردی دانلود مقاله کوهنوردی دانلود تحقیق کوهنوردی دانلود پایان نامه کوهنوردی مقاله درباره کوهنوردی مقاله در مورد کوهنوردی مقاله های کوهنوردی مقاله ای در مورد کوهنوردی مقاله ورزش کوهنوردی مقاله در مورد ورزش کوهنوردی مقاله ای درباره کوهنوردی مقاله درباره ورزش کوهنوردی تحقیق در مورد کوهنوردی تحقیق در مورد ورزش کوهنوردی

Climbing

 

مقدمه
کوه ها، چه از نظر گستره اى که در زمین دارند و چه از نظر شکل و نیز تاثیر در طبیعت، از مهمترین ساختارهاى کره زمین هستند. کوه ها یک پنجم سیماى زمین را تشکیل مى دهند، زیستگاه دست کم یک دهم از مردم جهانند، یک سوم از مردم جهان از جنبه غذا، برق، چوب و مواد معدنى به کوه ها وابسته اند و نیمى از آب شیرین مصر این ترتیب، در مجموعه کوهستان ها و کوهپایه ها، «گیا» (حیات گیاهى منطقه =   flora) و «زیا» (حیات جانورى منطقه =   fauna) تنوع چشم گیرى دارد.
کوهستان جز آن که بستر انبوهى از گیاهان و زیستگاه گونه هاى جانورى خاص خود است، امروزه با از میان رفتن طبیعت دشت ها به دلیل فعالیت هاى کشاورزى و صنعتى و شهرسازى، به پناهگاه پاره اى از گونه ها که از دشت ها رانده شده اند، بدل شده است. در سرزمین هایى که پیشینه تمدنى دیرین دارند – مانند ایران – طبیعت بکر معمولاً فقط در کوه ها باقى مانده است، زیرا دشت ها از قرن ها پیش مورد بهره بردارى سنگین انسان بوده است. براى مثال در ایران جنگل را فقط در کوه ها مى توان یافت و در نواحى هموار جز چند «لکه » کوچک، چیزى از جنگل باقى نمانده است.

فهرست:
آموزه هایی در مورد کوهستان
چادر
کیسه خواب
کوله پشتی
کفش
طناب
بهمن
گرمازدگی
شکستگی
برانکارد
حمل مصدوم
مارگزیدگی
کوه های ایران
چهارده گانه ها(۱۴ قله بالای ۸۰۰۰ متر جهان)
نیازهای تغذیه ای کوهپیمایان
گره های کوهنوردی


قیمت : 4000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات