دانلود طرح توجیهی احداث باغ پسته

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » کار آفرینی » طرح های توجیهی کشاورزی  »  دانلود طرح توجیهی احداث باغ پسته

دانلود طرح توجیهی احداث باغ پسته دانلود رایگان طرح توجیهی احداث باغ پسته پروژه کارآفرینی طرح توجیهی برای احداث باغ پسته مشاوره احداث باغ پسته دستورالعمل احداث باغ پسته راهنمای کاشت و احداث باغ پسته احداث باغ پسته هزینه احداث یک هکتار باغ پسته هزینه احداث باغ پسته نحوه احداث باغ پسته طرح توجیهی باغ پسته

Pistachio garden

 

موضوع: طرح توجیهی احداث باغ پسته

احداث باغ پسته
مقدمه
پایه های اقتصادی شهرستان دامغان را به ترتیب کشاورزی، دام داری و صنعت تشکیل می دهد. کشاورزی دراین شهرستان بسیار فعال و از بازدهی نسبتا بالایی برخوردار است. محصولات متنوعی کشاورزی دامغان را تشکیل داده اند که برخی ازآن ها وجهه ای صادراتی دارند. عمده این محصولات شامل پسته، ‌پنبه، گندم، جو، انگور، چغندر قند، تره بار، سیب، زردآلو، گردو، گلابی، ‌و آفتاب گردان می شوند. انواع تولیدات کشاورزی از جمله پسته، پنبه، چغندرقند و خشکبار از صادرات این شهرستان به شمار می آیند.
دام داری نیز در کنار کشاورزی یکی از ارکان اقتصادی منطقه است. دام داری در شهرستان دامغان بیش تر به روش سنتی صورت می گیرد و دردهستان های ییلاقی و خوش آب و هوا مانند رودبار، ‌حومه و … ‌اشخاصی هستند که فعالیت خود را بیش تر بر روی دام داری و دام پروری متمرکز نموده اند. این دام داران اگر چه با روش قدیمی به فعالیت می پردازند ولی فرآورده های آن ها از قبیل : پوست، پشم و لبنیات علاوه بر تأمین نیازمندی های محلی برای صادرات نیز در نظر گرفته می شود.


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات