گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق

دانلود گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق کارآموزی و بهسازی نیروی انسانی گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت برق گزارش کارآموزی حسابداری شرکت برق گزارش کارآموزی شرکت برق گزارش کارآموزی شرکت توزیع برق دانلود رایگان گزارش کارآموزی شرکت توزیع برق گزارش کارآموزی رشته برق در شرکت نفت گزارش کارآموزی شرکت توزیع نیروی برق

Electrical Company Renovation Project Planning

 

موضوع : گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق

دانلود گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی اداره برق امورها، درخواست خود را در خصوص نیاز به نیروی انسانی به امور کارکنان شرکت توزیع نیروی برق ارسال می‌کند، سپس اشخاصی که فرم تقاضای کار را تکمیل نموده‌اند، با توجه به اینکه واجد شرایط باشند، به دفتر آموزش رجوع می‌کنند

بررسی پست‌های بلاتصدی و تلاش برای یافتن نیرو در خصوص پرنمودن آن پست‌ها، وظیفه اصلی این سازمان می‌باشد و همچنان که از نام این شرکت برمی‌آید، یکی از مهمترین فعالیت‌های آن، توزیع نیروی انسانی مورد نیاز در امورهایی است که اعلام نیاز کرده‌اند.
امورها، درخواست خود را در خصوص نیاز به نیروی انسانی به امور کارکنان شرکت توزیع نیروی برق ارسال می‌کند، سپس اشخاصی که فرم تقاضای کار را تکمیل نموده‌اند، با توجه به اینکه واجد شرایط باشند، به دفتر آموزش رجوع می‌کنند و در آنجا پس از آشنایی کامل با چارت تشکیلات جهت گذراندن دوره‌ای ۲ ماهه به قسمت‌های مختلف شرکت از جمله واحد نوسازی جهت آشنایی با نحوه ایجاد و گسترش شبکه و نیز واحدهای ستادی مثل خدمات مشترکین با نحوه فروش انشعابات ارجاع می‌شوند و این افراد در نهایت گزارش کاری به دفتر آموزش تحویل می‌دهند و آن دفتر با مطالعه گزارش کار و تایید آن، فرد را به امور کارکنان معرفی می‌کند.
از جمله خدمات این شرکت، پذیرش کارآموزان مهمان و یا ارجاع آنان به امورهای دیگر است. این کارآموزان ابتدا به دفتر آموزش جهت گذراندن دوره کارآموزی مراجعه می‌کنند. در صورت توافق با درخواست آنان به واحدهای حراست صدور کارت شناسایی ارجاع می‌شوند، دوباره به دفتر آموزش جهت تکمیل فرم و سپس به مدیر امور و تعیین محل مناسب با تحصیلات آنان ارجاع داده می‌شوند.
پس از گذراندن دوره کارآموزی به مدیر امور و از آنجا جهت بررسی پایان‌نامه به دفتر آموزش ارجاع می‌شوند و پس از آن کارت شناسایی را به واحد حراست تحویل داده و دفتر آموزش به موسسه معرفی کننده پایان کارآموزی آنان را اعلام می‌کند.
مقره سوزنی (ثابت یا میخی):
عموماً در پایه‌های میانی شبکه‌های هوایی بکار می‌رود و ابعاد آن متناسب با ولتاژ شبکه می‌باشد. مقره سوزنی که برای ولتاژ ۲۰ کیلوولت ساخته شده دارای پهنای ۲۲/۰ متر و ارتفاع ۱۶۵/۰ متر می‌باشد. ولتاژ جرقه سطح خشک این مقره ۱۱۰ کیلوولت و ولتاژ جرقه سطح مرطوب آن، ۷۰ کیلوولت می‌باشد (ولتاژ جرقه یعنی ولتاژی که در آن قوس الکتریکی بین بالا و پایین مقره بوجود می‌آید و خاصیت عایقی خود را از دست می‌دهد). از داخل هر یک از این مقره‌ها، میله‌ای به نام پایه مقره عبور می‌کند و آنها را روی کنسول مربوطه محکم می‌سازد. سیم‌هایی که از روی این قبیل مقبره‌ها عبور می‌کنند، پس از اینکه روی مقره‌ها در جای خود قرارگرفتند، بوسیله یک تکه سیم بسته می‌شوند تا از روی مقره خارج نشوند و یا در موقع وزش بادهای سخت از روی مقره نیافتند، به این عمل اصطلاحاً اصلی کردن سیم‌ها گفته می‌شود.
کنسول‌ها:
کنسول‌ها که توسط پیچ و مهره‌هایی به پایه‌ها محکم می‌شوند، از لحاظ فرم نصب روی پایه‌ها به دسته‌های افقی، جانبی (پرچمی) و جناقی (کانادایی) تقسیم می‌شوند. در هر یک از کنسول‌ها برای افزایش استحکام، بازوهای نگهدارنده نیز نقش موثری بر عهده دارند.

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

منابع نیروی انسانی و برنامه‌ریزی طرح و نوسازی

فهرست مطالب

فصل اول۱
آشنایی کلی با مکان کارآموزی۱
تاریخچه صنعت برق در استان گلستان۲
وظایف شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان۱۳
اهداف و برنامه‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان۱۴
اهداف دفتر برنامه‌ریزی نیروی انسانی و آموزش۱۶
شرح مختصری از فرآیند خدماتی۱۷
توزیع نیروی انسانی۱۷
برگزاری دوره‌های آموزشی۱۸
توزیع کارآموزان۱۹

فصل دوم۲۰
ارزیابی بخش‌های مرتبط با رشته علمی کارآموز۲۰
موقعیت رشته کامپیوتر (نرم‌افزار) در اداره توزیع نیروی برق استان گلستان۲۱
وظایف شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان۲۲
شرح مسولیت و حدود اختیارات دفتر مدیریت منابع انسانی۲۴
شرح وظایف دفتر برنامه‌ریزی نیروی انسانی، آموزش و تشکیلات۲۶

فصل سوم۲۸
آزمون، آموخته‌ها و نتایج۲۸
بایگانی مدارک۲۹
تایپ نامه‌ها۲۹
پایه‌ها۲۹
مقره و کنسول‌ها۳۰
مهارها۳۱
اتصال زمین ترانسفورماتور زمینی۳۳
شبکه و هادی‌های آن۳۳
شبکه ۲۰ کیلوولت۳۳
ترانس۳۴
جمپر۳۵
ترانسفورماتورها۳۶
تجزیه و تحلیل آماری علل سوختن و معیوب شدن ترانسفورماتورهای توزیع۳۷
دستورالعمل حمل و نقل، انبارداری و نصب ترانس۴۱
شبکه۴۵
مزایای شبکه۴۶
انواع شبکه۴۷
خدمات شبکه۴۹
تنوع سخت‌افزاری۵۰
ارائه اطلاعات۵۰
نرم‌افزار مرکزی۵۱
نقشه۵۱
نمایش متحرک‌ها۵۲
اطلاعات متحرک‌ها۵۲
اندازه‌گیری طول مساحت۵۳
گزارشات سیستم۵۳
کاربران و امنیت شبکه۵۳
دوربین Mobotix54
شبکه‌های بی‌سیم۵۸
شبکه شبکه‌ها۶۰
لایه اینترنت۶۱
لایه‌های کاربرد۶۲
لایه‌ی میزبان به شبکه۶۲
مقایسه مدل OSI & TCP/IP63


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات