تحقیق تاثیر دویدن بر سلامتی بدن

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » تربیت بدنی  »  تحقیق تاثیر دویدن بر سلامتی بدن

دانلود تحقیق تاثیر دویدن بر سلامتی بدن تحقیق درباره دویدن تحقیق در مورد دویدن مقاله در مورد دویدن مقاله ای در مورد دویدن مقاله درباره ورزش دویدن مقاله در مورد سلامتی بدن تحقیق در مورد سلامتی بدن تحقیق درباره سلامتی بدن تاثیر دویدن بر سلامت چشم تاثیر دویدن آرام بر بدن تحقیق درباره دویدن

Running Effects on health

 

بخشی از متن:
اگر دویدن طبق روال و برنامه منظمی باشد فواید زیادی را به هم راه دارد. بعضی از افراد این ورزش را تنها برای تفریح انجام می دهند ولی افرادی که فواید دویدن را به درستی می دانند به طور حرفه ای آن را دنبال می کنند. از جمله ی آنها می توان به کم کردن وزن، سلامت روح، استحکام استخوان ها، شادابی و نشاط که باعث ایجاد روابط اجتماعی بهتر می شود، اشاره کرد.
اگر قصد کم کردن وزن خود را دارید، دویدن گامی است بزرگ برای رسیدن به وزن ایده آلتان، ضمن اینکه با دویدن شما می توانید سرعت فعالیت های عادی خود را نسبت به افراد دیگر افزایش دهید.
از آنجایی که این ورزش نیاز به انرژی زیادی دارد، عاملی است تا بدن برای تأمین این انرژی کالری زیادی بسوازند، کالری که بدن در هنگام دویدن می سوزاند، مسلما” از ورزش های دیگر مثل راه رفتن و یوگا بیشتر است. فرمول اصلی کاهش وزن سوزاندن و مصرف مقدار کالری بیشتر از کالری دریافتی است که به بدن رسیده است.

فهرست مطالب:
فواید دویدن برای سلامتی
تاثیر دویدن در تاخیر زمان مرگ‌
تاثیر دویدن بر سلامت چشم
تاثیر دویدن بر ضریب هوش
تاثیر دویدن بر سلامت بدن
نکات مهم برای خوب دویدن
منبع


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات