دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری

گزارش کارآموزی ساختمان تجاری دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری گزارش کارورزی ساختمان تجاری گزارش هیات تجاری گزارش طرح تجاری گزارش رژیم تجاری گزارش تجاری پروژه بتن ساختمان تجاری پروژه مجتمع تجاری پروژه طرح تجاری پروژه های تجاری در حال ساخت پروژه معماری مجتمع تجاری پروژه دانشجویی مجتمع تجاری پروژه هوش تجاری

Commercial internship report

 

موضوع : گزارش کارآموزی ساختمان تجاری
فهرست مطالب
 عنوان                              صفحه
فهرست اولویت های پروژه ۱
گزارش کار ۲
عکسهای مربوط به پروژه ۳۳
فهرست اولویت های پروژه : 
۱-پیاده نمودن نقشه
۲-پی کنی ها و گودبرداری و خاکریزی ها
۳-اجرای فنداسیون و شناژبندی ها
۴-اسکلت بندی و بادبندها و مهارها
۵-دیوار چینی ها
۶-سفت کاری و اجرای سقف و اجرای تاسیسات
۷-نازک کاری
۸-بهره برداری
گزارش کارآموزی عمران  ساختمان تجاری مسکونی در شهر کرج
دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری
ساختن تیرچه نیز یکی از مراحلی است که برای ایجاد سقف باید طی شود . البته برای کارهای حجیم و بزرگ سعی می شود محلی را برای تهیه و ساخت تیرچه اختصاص داد . اما در کارهایی که حجم کمی دارد تیرچه را از جاهای دیگر و یا کارگاه ساخت تیرچه تهیه می کنیم .
آرماتور کف : که به اندازه کف فندوله فاصله دارد و بوسیله آرماتور فاصله فیکس شده اند آرماتورهای کف اصولاً از آرماتور شماره ۱۲-۱۰ استفاده می شود و به طور حساب شده این آرماتور در مواقعی که طول دهنه بلند باشد دوبل استفاده می شود . اتصال در این موارد جوش می باشد .
آرماتور راسته بالا : جهت قرار گرفتن در بتن تعبیه شده و به طور کامل در بتون دفن می شود و وظیفه اتصال دو ردیف آرماتور زیگزال را بر عهده دارد .
آرماتور زیگزال : که با گام مشخص و ثابت در طول تیرچه وجود دارد و با زاویه ۴۵درجه پیش می رود . بهتر است این آرماتور با این زاویه خم شود ، در بعضی موارد این آرماتور در گام خود برش خورده و به‌ آرماتور راسته بالا و آرماتور کف جوش داده می شود که کارائی نوع اول بهتر است .
قالب تیر یا فندوله که از جنس سفال می باشد جهت بتون ریزی و به عنوان قالب به کار می رود که به صورت لب به لب به فندوله دیگری متصل می باشد که باید برای اجرا از هم جدا شود .
بعد از قرار دادن تیرچه ها در روی تیرها به اندازه یک بلوک سفالی که به ابعاد ۳۰*۳۰ وجود دارد در طول شاه تیر قرار داده می شود و بعد از قرار دادن بلوکها نوبت به بتون ریزی می رسد و بوسیله عمل ویبره به بهبود کار کمک می کنیم . البته در بعضی موارد بجای بلوک سفالی از بلوکهای پلاستوفوم استفاده می شود که در طبقه بالا استفاده خواهد شد . در ضمن ارتفاع بتون ریخته شده از روی بلوکها حدود ۸-۵ سانتی متر می‌رسد .


قیمت : 4000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات