گزارش کارآموزی اداره پست شهرستان میانه

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی اداره پست شهرستان میانه

دانلود گزارش کارآموزی اداره پست شهرستان میانه سایت اداره پست شهرستان میانه پروژه کارورزی اداره پست شهرستان میانه دانلود رایگان گزارش کارآموزی اداره پست دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در اداره پست دانلود رایگان گزارش کارآموزی در اداره پست دانلود رایگان گزارش کار کارآموزی اداره پست گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره پست گزارش کارآموزی حسابداری اداره پست

Middle city post office internship report

 

مقدمه
با نظری اجمالی به تاریخ جوامع باستانی جهان به این نکته پی می بریم که پست یکی از عمده ترین نهادهای اجتماعی ادوار کهن بوده است . زیرا پیام و پیام رسانی به عنوان یک نیاز مهم اجتماعی از زمان بوجود آمدن ابتدایی ترین تمدن های بشری همواره مطرح بوده و پست به عنوان عامل تعیین کننده این نیاز از دیرباز نقش تعیین کننده ای را بر عهده داشته است .
این نهاد دیرینه اجتماعی امروز با مجهز شدن به پیشرفته ترین امکانات همچنان به نقش موثر اجتماعی ادامه می دهد . وجود سرویسهایی از قبیل سیستمهای تصویری مالی و پیشتاز و نیز بهره گیری از مجهز ترین سیستمهای تجزیه و مبادلات مرصولات و مرادلات پستی موجب می گردد که این نهاد بسیار قدیمی  خود با با تکنولوژی پیشرفته امرزی هماهنگ ساخته و بصورت نهادهای توسعه یافته و مدرن در آید . در حال حاضر ارتباط پستی سازمادهی می شود . فواصل را حذف نموده ، زمانها را کاهش داده و در توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به عنوان عامل زیربنای و در بسیاری از موارد جلوتر از توسعه گام بر می دارد . چرا که این شبکه عظیم در هم تنیده ، گسترش رفاه عمومی ، ارتقاء دانش و فرهنگ اجتماعی را با خود به ارمغان دارد . پست در مبادلات اقتصادی مشتری را به عرضه کننده کالا نزدیک ساخته و مبادلات پولی را سرعت می بخشد از سوی دیگر پست ، از انزوای ‌اجتماعی رهانیده و به عنوان عامل تقریب ملتها نقش اساسی را ایفا می کند . و در نهایت این نهاد اجتماعی واحد و همبستگی فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی بین افراد حقیقی و حقوقی را در گستره ای فراسوی مرزهای یک کشور ممکن می سازد . تشکیلات مقدماتی پست که تقریباً حالتی نیمه دولتی و یا نیمه خصوصی داشت تا پایان قرون وسطی ادامه داشت . لیکن با گسترش روابط بین کشورها مشخص گردید ادامه وضع پست بصورت کنونی پاسخ گوی جوامع در حال تحول نبوده و بااختراع چاپ و شروع آموزش عمومی و کشف دنیای جدید نیاز به مستمر به توسعه و گسترش روابط بین کشورها نیالز به ارتباطات پستی بیش از پیش احساس گردید . به همین علت با شروع قرن هجدهم که نوعی رابطه دو جانبه پستی بین کشورها برقرار شد و هر کدام از کشورها بر اساس مقیاسها و اوزان و تعرفه پستی مربوط به خود ارتباطات پستس با سایر کشورها دائر خود که نیاز همه جانبه ای لزوم تبعیت وپی ریزی یک سیستم نظام یافته را می طلبید .

فهرست مطالب
فصل اول: آشنایی با مکان کارآموزی
نمودار سازمانی
سرویسهای پستی
فعالیت یک عملیات قبول
وظایف و نحوه مراجعه عاملین فروش به واحدهای برگشت کالابرگ
فصل دوم: ارزیابی بخشهای مرتبط با رشته علمی کارآموز
طبقه بندی مرسولات پیشتاز
بیمه مرسولات پستی
مشخصات کالابرگ اصلی
فصل سوم: آزمون آموخته ها، نتایج و پیشنهادات


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات