دانلود مقاله در مورد هلدینگ

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » اقتصاد  »  دانلود مقاله در مورد هلدینگ

دانلود مقاله در مورد هلدینگ تحقیق دانلود مقاله هلدینگ مقاله در مورد شرکتهای هلدینگ مقاله در مورد هلدینگ تحقیق درباره هلدینگ تحقیق در مورد هلدینگ تحقیق در مورد سازمانهای هلدینگ شرکت هلدینگ در ایران هم افزایی در هلدینگ شرکت هلدینگ چیست هلدینگ چیست معنی هلدینگ

Holding Paper

 

هولدینگ چیست؟

در جوامعی که سرمایه‌گذاری نقش حیاتی در اقتصاد ملی بازی می‌کند، سرمایه‎گذاران نمی‎توانند فعالیت‎های خود را صرفاً در زمینه‎های خاصی محدود کنند. لذا بدلیل گسترش دامنه فعالیتها و با نگرش تخصصی و حرفه‎ای، این فعالیت‎ها را در قالب شرکتهای متعدد تفکیک می نمایند و در تلاش برای حداکثر کردن سود از طریق انجام کلیه فعالیت‎ها در چارچوب گروه و در زنجیره فعالیت‎های مکمل یکدیگر در قالب شرکتهای تخصصی سرمایه‎گذاری عمل می کنند.

یک شرکت مادر تخصصی (هولدینگ یا دارنده حق کنترل) بیشتر نقش ستادی ایفاء می کند. به عبارت دیگر، شرکتهای مادر به کنترل و اداره سرمایه‎گذاری‎ها و سیاست‎گذاری برای شرکتهای زیرمجموعه می‎پردازند. در شرکتهای مادر تخصصی، هدف از سرمایه‎گذاری، افزایش ثروت سرمایه‎گذار از طریق کسب سود و بالا بردن ارزش سرمایه می باشد. از اینرو در جوامع امروزی، چاره‎ای جز گسترش و توسعه فعالیت‎ها و تخصصی شدن آنها وجود ندارد و بمنظور تخصصی کردن و گسترش فعالیت‎ها باید از طریق ترکیب شرکت‎ها و مدیریت عالی آنها اقدام نمایند.

شرکتها بمنظور سازگاری با تغییرات محیط پیرامون خود مدام در حال تغییر و تحول و تکامل‎اند. تنها کارآمدترین سازمان‎ها در بازار رقابتی بقا می یابند. بطور مشخص، در فرایند تکامل سازمان‎ها، تغییر در مدیریت و ساختار سازمانی کلید اصلی تحول به شمار می‎رود. همزمان با رشد یک شرکت، ساختار سازمانی آن نیز، بمنظور پاسخگویی به مسئولیت‎های روزافزون مدیران باید متحول گردد.


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات