دانلود پروژه شماره گیر TONE به وسیله AVR

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پروژه شماره گیر TONE به وسیله AVR

tone-dialer-by-avr-project

دانلود پروژه شماره گیر TONE به وسیله AVR

بخشی از متن
DTMF یا Dual Tone Multiple Frequecies روشی است برای تولید سیگنالهای Tone به منظور استفاده در سیستمهای تلفن، مودم، کارتهای صوتی و غیره. این روش با توجه به استاندارهای مشخصی که دارد این امکان و قابلیت را به ما می دهد تا سیگنال Tone مورد نظر را توسط میکروکنترلرها و یا AVR طراحی و پیاده سازی کنیم.

در این پروژه ما به بررسی چگونگی عملکرد DTMF Generator می پردازیم و خواهیم دید که سیگنال DTMF چیست و چگونه می توان آنرا تولید کرد برای این منظور روشی را باختصار توضیح می دهیم که با نحوه ساخت یک سیگنال DTMF بطور کامل آشنا شویم.

بعد از اینکه در مورد DTMF صحبت کردیم با میکروکنترلری که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته اشنا می شویم. میکروکنترلر AVR با سریال AT9058515 ساخت شرکت Atmel می باشد که ابتدا با قابلیتها و اجزاء آشنا می شویم و بعد از آن خواهیم دید چگونه می توان برای تولید موج DTMF به ما کمک کند.

بعد از اینکه با DTMF آشنا شدیم و AT9058515 را مورد بررسی قرار دادیم می خواهیم ببینیم که چگونه می توان با استفاده از AT9058515 سیگنال مورد نظر را تولید کرد. برای این منظور رجیسترها، پایه ها و دیگر اجزایی که در تولید DTMF سهیم هستند را بررسی می کنیم.

در قسمت بعدی نرم افزار مربوط به پروژه را خواهیم دید و الکوریتمها و فلوچارتهای مربوط به برنامه را بررسی می کنیم.

در نهایت و در آخرین بخش سخت افزار و شماتیک پروژه را می بینیم و راجع به آن صحبت خواهیم کرد. البته لازم به ذکر است با توجه به اینکه در این پروژه ما به طراحی و پیاده سازی DTMF توسط AT9058515 پرداختیم و عملاً این مسئله را شبیه سازی کردیم لذا IC هایی که در بازار موجود هستند، موج DTMF را تولید می کنند معرفی می کنیم، ICهایی مانند AT94K یا AT94S یا AT90S4414 و غیره ساخت شرکت Atmel برای همین منظور طراحی و ساخته شده اند و می توان از آنها برای مصارف مربوط به DTMF استفاده کرد.

فهرست مطالب:
مقدمه
DTMF و روش تولید آن
– DTMF چیست؟
– روش تولید DTMF
– مدولاسیون پهنای پالس PWM
میکروکنترلز AVR AT9058515
– توضیح پایه ها
– معماری AVR
– ساختمان فضای حافظه
– مدهای آدرس دهی
تولید DTMF نوسط AT9058515
– آشنایی با تایمر ۱
– تعیین مدهای تایمر برای تولید DTMF
نرم افزار مربوط به پروژه:
– الگوریتم و فلوچارت برنامه
– جزئیات برنامه
سخت افزار و شماتیک پروژه
– اجزاء اصلی


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات