دانلود مقاله در مورد تولید ملی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » اقتصاد  »  مقاله در مورد تولید ملی

Paper national production

دانلود مقاله در مورد تولید ملی

تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی
با عنایت به اینکه حل معضل بیکاری و تورم به تولید و نیروی کار و سرمایه بستگی دارد دانشگاه می تواند به عنوان منشاء تربیت نیروی متخصص سهم بسزایی در تبدیل دانش به سرمایه و تولید داشته باشد. تشکیل اتاقهای فکر و کرسی های نظریه پردازی در دانشگاه از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده و تولید ملی مبتنی بر ارزشها و عدالت اجتماعی می تواند توانایی های داخلی را در تولید ارتقا دهد.

حرکت رو به رشد ایران اسلامی در زمینه های مختلف علمی ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی در سال های اخیر موجب شد تا بار دیگر پس از سال اصلاح الگوی مصرف و سال جهاد اقتصادی ، نامگذاری سال ۹۱ حول محور اقتصاد و تولید و مصرف داخلی باشد. اهمیت این قضیه آنجایی دوچندان می شود که این نامگذاری ها که البته مستلزم حرکت های عملی در همه آحاد مردم است درست در آغازین سال های دهه پیشرفت و عدالت رخ داده است. این یعنی توجه همه جانبه نظام مقدس جمهوری اسلامی به همه ابعاد و زوایای یک زندگی صحیح و در راستای دستیابی به کمال و غایت انسان الهی است. آموزه هایی که به وضوح در کلام الله مجید و سیره حضرت رسول صلی الله علیه و آله قابل رویت است و خود زمینه ساز حرکت به سمت تمدن اسلامی پس از دستیابی و تحقق آرمانهای انقلاب ، حکومت و کشور اسلامی خواهد بود.

به گواه نظرات صاحب نظران و کارشناسان علمی ، در این اوضاع آنچه که موجب برقراری ارتباط میان لایه های مختلف پیشرفت است اقتصاد دانش محور بوده و همچون زنجیری این حلقه های رشد و توسعه را در هم می آمیزد ، فلذا این خود دلیلی است محکم و آشکارا برای توجیه التزام و اهمیت سرلوحه قرار دادن فرمان های اقتصادی برای همه ملتی که در چارچوب این حکومت اسلامی به دنبال دستیابی به کمال انسانی هستند.


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات