مقیاس خودکارآمدی والدگری دومکا (PSAM)

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » پرسشنامه  »  مقیاس خودکارآمدی والدگری دومکا (PSAM)

دانلود پرسشنامه questionnaire استاندارد با عنوان مقیاس خودکارآمدی والدگری دومکا PSAM شامل پرسشنامه استاندارد، امتیازبندی، تفسیر و روایی و پایایی این پرسشنامه به صورت word و پرسشنامه دارای ۴ صفحه می باشد.  در زیر به مختصری از  آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

مقیاس خودکارآمدی والدگری دومکا PSAM

مقیاس خودکارآمدی والدگری دومکا PSAM

دانلود پرسشنامه خودکارآمدی والدگری دومکا (PSAM)
(شامل پرسشنامه استاندارد،امتیازبندی،تفسیر و روایی – پایایی پرسشنامه)

پرسشنامه خودکارآمدی والدگری توسط دومکا معرفی شده است .این پرسشنامه شامل ۱۰ سوال است و پاسخ به این پرسشنامه طبق طیف لیکرت هفت درجه ای از ۱ تا ۷ امتیازبندی می شود.سوالات این پرسشنامه هم برای پدر و هم برای مادر قابل استفاده بوده و هدف از طرح این پرسشنامه بررسی و ارزیابی میزان خودکارآمدی والدگری در پدر و مادر می باشد.

خود کارآمدی، توان سازنده ای است که بدان وسیله، مهارتهای شناختی، اجتماعی، عاطفی و رفتاری انسان برای تحقق اهداف مختلف، به گونه ای اثربخش ساماندهی می شود. به نظر وی داشتن دانش، مهارتها و دستاوردهای قبلی افراد پیش بینی کننده های مناسبی برای عملکرد آینده افراد نیستند، بلکه باور انسان در باره توانائیهای خود در انجام آنها بر چگونگی عملکرد خویش مؤثر است.

روایی و پایایی پرسشنامه
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
روایی و پایایی این پرسشنامه در پژوهش جمالی نژاد (۱۳۹۱) ذکر شده است.

 

پایایی و روایی: دارد (فارسی)
تعریف مفهومی و عملیاتی: دارد
نوع فایل: ورد آفیس word
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
پرسشنامه کاملا استاندارد است


قیمت : 2500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات