دانلود مقاله ی وب سایت چیست

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  دانلود مقاله ی وب سایت چیست

What is Web Paper

دانلود مقاله ی وب سایت چیست

سایت وب چیست؟
هر چند ممکن است شما یک کاربر کارآزموده و کار کشته در استفاده از اینترنت باشید و به راحتی در سایتهای مختلف گشت و گذار می کنید ، نامه های الکترونیک ارسال       می کنید یا …، اما هنگامی که می خواهید یک وب سایت را برپاکنید،  یکی از اولین سوالاتی که به ذهن تان خطور می کند آن است که ، در واقع سایت وب چیست؟ امروزه سایت وب می تواند درباره هر چیزی باشد یا از تکنولوژی های مختلفی نیز تشکیل شده باشد.
سایت وب مجموعه ای از صفحات HTML است که می تواند تصاویر ، فایلهای انیمیشن ، فیلمها با دیگر عناصر چند رسانه ای را نشان دهد.همچنین می تواند مفاهیم خاصی را از یک بانک اطلاعاتی گرفته و به کاربر نشان دهد. سایتهای  وب را می توان با اتصال به اینترنت و از طریق یک مرورگر مشاهده کرد. بازدیدکنندگان می توانند برای حرکت در داخل یک سایت و از یک صفحه به صفحه ای دیگر بر روی لینکهای فرامتنی با دکمه های هدایتگر کلیک کنند.

HTML چیست؟
اکثر صفحات وب با استفاده از زبانی نوشته می شوند که با نام Hyper Text Markup Language شناخته شده و به اختصار HTML نامیده می شود. HTML در یک صفحه وب مجموعه ای از راهنماهای خاص است که با عنوان برچسب Tag شناخته می شوند و به برنامه مرورگر اعلام می کند که چگونه مفاهیم و عناص تشکیل دهنده صفحه ، همانند متون و تصاویر را نشان  دهد. برچسب ها در زبان HTML متون یا دیگر عناصر را در بر می گیرند. به عبارت دیگر برای آنکه به مرورگری اعلام کنید که باید عمل خاصی را در نمایش یک پاراگراف یا هر عنصر دیگری در صفحه انجام دهد باید آن برچسب را باز کنید (<tag>). سپس متن یا عنصر مورد نظر خود را معرفی کرده و در نهایت نیز برچسب را ببندید و انتهای دستور را به مرورگر اعلام کنید (<tag>).
برای مثال ، در صورتی که بخواهید کلمه Dreamweaver در متن زیر به طور برجسته و مشخص تر از سایر کلمات دیده شود ، می توانید از برچسب <B> بصورت زیر در کد HTML استفاده کنید: و…………

فهرست مطالب :
سایت وب چیست؟
HTML چیست؟
چگونه یک وب سایت را در اینترنت راه اندازی کنیم؟
طراحی یک سایت وب
درک اهداف یک سایت
شناخت مراجعه کنندگان و بازدید کنندگان سایت
بررسی هدایت گر سایت
چه متنی؟
کدام تصاویر؟
آیا سایت شما دینامیک و پویا است یا استاتیک است؟
مدیریت سایت وب
فضای کاری دریم ویور
برپایی یک سایت در دریم ویور
مراحل برپایی یک سایت در دریم ویور
بازکردن یک سایت موجود در دریم ویور
باز کردن یک صفحه
ذخیره یک صفحه
وارد کردن یک تصویر به صفحه
شیوه ایجاد لینک
ابزار جدول بندی  در دریم ویور
کار در محیط Layout
ایجاد جداول در محیط استاندارد
داخل کردن جداول به دریم ویور
استفاده از طرح سبکهای آبشاری با CSS ها
ایجاد یک Style سفارشی یا Class:
اعمال طرح یا Style سفارشی به یک آبجکت
شیوه کار با حالت Advanced کادر New CSS Style
ویرایش Style ها
ایجاد یک External Style Sheet


قیمت : 4000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات