دانلود مقاله اینترنت ماهواره ای

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  دانلود مقاله اینترنت ماهواره ای

Satellite Internet article

دانلود مقاله اینترنت ماهواره ای

 اینترنت ماهواره ای پرسرعت چگونه است ؟‎
‎- ‎جعبه‎ ‎ابزار یوتلست برای دریافت چند رسانه ای را تجربه ‏کنید‎.
‎۲- ‎شما توانایی تجربه‎ ‎جعبه ابزار یوتلست برای دریافت ‏چند رسانه ای را خواهید داشت. به این خاطر شما‎ ‎احتیاج ‏به نصب چند سخت افزار و نرم افزار ساده دارید . نحوه ‏نصب کردن در زیر به طور‎ ‎کامل توضیح داده شده است‎.
در درجه اول به یک کامپیوتر‎ PC ‎که میتواند از نوع‎ ‎دسک ‏تاپ یا نوت بوک باشد که به سیستم عامل ۹۸ یا بالاتر، ‏نوع پروسسور می تواند‎ AMD ‎آتلون ۴۰۰ مگاهرتز یا پنتیوم ‏‏۴۰۰ گیگا هرتز باشد. برای‎ RAM ‎، ‏‎۱۲۸ ‎مگا بایت توصیه می‎ ‎شود.فضاهای هارد دیسک باید حداقل ۴۰ مگابایت بزای نصب ‏و ۱ گیگا بایت جهت داون‎ ‎لودهای شما وجود داشته باشد‎.
شما ممکن است احتیاج به یک مودم نیز داشته باشید‎ ‎که ‏حداقل سرعت آن ۸/۲۸‏Kbit/s ‎که دایل آپ معمولی جمهوری ‏اسلامی می تواند باشد. این‎ ‎در حالی است که جهت ارسال ‏دیتااز خطوط‎ ISDN ‎یا‎ Leased Line ‎یا دیگر روشهای ارسال هم‎ ‎میتوان بهره گرفت‎.
کارت سخت افزاری مودم پرسرعت جهت دریافت دیتا یا‎ DVB ‎کارت که‎ ‎در هر دو حالت‎ PCI , USB ‎موجود است و شما می ‏توانید بین‎ PCI , USB ‎انتخاب کنید‎. ‎بستگی به کامپیوتر شما ‏دارد اگر نوت بوک دارید بهتر است از‎ USB ‎استفاده کنید ‏در غیر‎ ‎اینصورت کافی است که کارت‎ PCI ‎را در یک پورت‎ PCI ‎خالی در درون دسک تاپ خود فشار‎ ‎دهید و بعد کامپیوتر را ‏روشن کنید، ویندوز شما بطور اتوماتیک این کارت را تحت ‏عنوان‎ ‎آداپتور شبکه شناسایی و برای آن درخواست درایو ‏می کند که با گذاشتن‎ CD ‎مربوطه‎ ‎درایور به طور اتوماتیک ‏نصب می شود. در مورد‎ USB ‎هم کافی است ابتدا درایور را ‏نصب و‎ ‎سپس کابل‎ USBرا به‎ USB PORT> ‎کامپیوتر وصل کنید‎.
کارت سخت افزاری مودم‎ ‎پرسرعت جهت دریافت دیتا یا‎ DVB ‎کارت که در هر دو حالت‎ PCI , USB ‎موجود است و شما می‎ ‎توانید بین‎ PCI , USB ‎انتخاب کنید. بستگی به کامپیوتر ‏شما دارد اگر نوت بوک دارید‎ ‎بهتر است از‎ USB ‎استفاده ‏کنید در غیر اینصورت کافی است که کارت‎ PCI ‎را در یک ‏پورت‎ PCI ‎خالی در درون دسک تاپ خود فشار دهید و بعد ‏کامپیوتر را روشن کنید، ویندوز شما‎ ‎بطور اتوماتیک این ‏کارت را تحت عنوان آداپتور شبکه شناسایی و برای آن ‏درخواست درایو‎ ‎می کند که با گذاشتن‎ CD ‎مربوطه درایور به ‏طور اتوماتیک نصب می شود. در مورد‎ USB ‎هم‎ ‎کافی است ‏ابتدا درایور را نصب و سپس کابل‎ USBرا به‎ USB PORT> ‎کامپیوتر وصل کنید‎.

دیش ماهواره‎  
شما برای دریافت دیتا از ماهواره‎ W3 ‎که در هفت درجه ‏شرقی واقع‎ ‎شده است احتیاج به یک عدد دیش ۹۰ تا ۱۱۰ ‏سانتی متری معمولی و یک‎ LNB ‎معمولی دارید‎. ‎فرکانسهای ‏مربوط به ماهواره‎ W3 ‎به شرح زیر است‎:
فرکانس ۱۱۴۴۹ مگاهرتز‎
سیمبول ریت ۲۷۵۰۰‏‎
FEC 3/2

پولاریزاسیون‎ VER 
پس از گرفتن سیگنال لازم است که شما کابل مربوط به پشت ‏مودم پرسرعت‎ DVB ‎خود‎ ‎که فقط جهت دریافت دیتا می باشد ‏متصل کرده و نرم افزار مربوطه را نصب نمایید و‎ ‎تنظیمات ‏نرم افزاری لازم را نیز همچنین در قسمت‎ internet option ‎بر ‏طبق دستور العمل‎ ‎پیوست کارت مودم انجام دهید‎.

نصب نرم افزار‎  
نرم افزار اپن اسکای کلاینت‎  
این نرم افزار به شما اجازه میدهد که از تمام سرویسهای ‏اپن اسکای استفاده کرده‎ ‎و بطور اتوماتیک شما را به ‏اکانت دایل آپ خودتان نیز لاگ این می کند. در ابتدا ‏باید‎ ‎این نرم افزار را داون لود کرده و سپس آن را ‏اجراء کنید تا بر روی هارد شما نصب شود‎ ‎کلیه مراحل نصب ‏را دنبال کرده تا نصب کاملا تمام شود. شما احتیاج است ‏که حتما این‎ ‎نرم افزار را‎ Register ‎کرده و به همراه نام ‏کاربری و کلمه عبور خود اکانت خود را‎ ‎باز و آماده ‏استفاده نمایید. تمامی مراحل را دنبال کرده و نام کشور ‏را انتخاب و‎ ‎اکانت دایل آپ خود را معرفی نمایید بعد از ‏این مرحله‎ Broadsatرا به عنوان اپن اسکای‎ ‎سرویس دهنده ‏اینترنت خود انتخاب نموده و کلیه مراحل را دنبال کنید ‏تا زمانیکه به‎ ‎انتهای آن برسید نرم افزار شما آماده ‏است‎.
جواب چند سوال که ممکن است‎ ‎بکنید‎

کارت‎ DVB ‎چیست ؟‎  
کارت‎ DVB ‎یا کارت‎ Receiver ‎یک قطعه سخت افزاریست که‎ ‎روی ‏کامپیوتر نصب شده و به وسیله آن می توان اقدام به ‏دریافت اطلاعات و تصاویر‎ ‎ماهواره کرد که صرفا برای ‏استفاده از اینترنت با استفاده از ماهواره استفاده ‏خواهد‎ ‎شد‎.
برای استفاده از سرویس های دریافت اینترنت‎ Receive Onlye ‎آیا امکان‎ ‎دارد که از خطوط تلفن استفاده نکرد؟‎
در کل برای استفاده از سرویس های دریافت‎ ‎اینترنت شما ‏می بایست به طریقی اقدام به ارسال اطلاعات برای ماهواره ‏کنید که این‎ ‎طرق ها میتواند شامل استفاده از خط تلفن‎ ‎Dial Up ‎و یا‎ ADSL ‎و یا‎ Wireless ‎باشد که‎ ‎متداول ترین راه ‏استفاده از خط تلفن است اما با این تفاوت که کاربر ‏دیگر نیازی به‎ ‎خرید کارت های اینترنت سرعت بالا نداشته ‏و با یک کارت اینترنت ارزان و معمولی به‎ ‎راحتی اقدام ‏به دریافت اطلاعات با سرعت بالا از ماهواره می نماید‎.
در صورتی‎ ‎که ما تصمیم داشته باشیم فقط چت کنیم و ‏جستجویی در اینترنت داشته باشیم باز نیازمند‎ ‎خط ارسال ‏هستیم و یا اینکه خط ارسال فقط برای دانلود است ؟‎
ارسال اطلاعات برای‎ ‎اینجام هر کاری حتی چت کردن و چک ‏کردن صندوق پستی و جستجو و دانلود و کلا برای همه‎ ‎چیز ‏ضروری و لازم است‎


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات