تحقیق شبکه نتورک

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  تحقیق شبکه نتورک

دانلود تحقیق شبکه نتورک

هرکس در زندگی خود ایده آل هایی دارد که برای رسیدن به آن تلاش می کند ، خونه خوب ماشین خوب ، تفریح خوب و ۰۰۰۰ در واقع من می خوام به شما یک راه میان بر نشان بدم تا شما سریعتر به ایده آل های زندگی تون برسین . اما راه میان بر به این معنی نیست که مسافتی طی نشود بلکه مسافت طی می شود اما مسافت کمتری نسبت به مسیرهای دیگر است و شما زودتر به هدفتان می رسد  . خوب این راه میان بر Net work marketingاست . تا حالا باNet work marketingآشنایی داشتید ؟

صفحه ۲
البته Net work marketing  چیز جدیدی نیست ، حدود ۵۰ سال در جهان فعالیت می شود با پیشرفت اینترنت بصورت یک صنعت درآمده و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۱۰ نیمی از تجارت جهان را اشغال کند . تاکنون ۳۰۰۰ شرکت در جهان در حال فعالیت از راه Network هستند و درآمدی که این شرکت ها در سال ۲۰۰۵ داشتند حدود ۸۰۰۰۰۰۰ دلار بوده که ۵ برابر درآمد نفتی کشور ما است .
پس  می آم اصول و قاعده Net work marketing را بهتون توضیح می دم .
فرض می کنید یک جنسی در کارخانه تولید می شود ( با خودکار کارخانه را نشان دهید )‌ این جنس تا بیاد بدست خریدار برسد باید از واسطه های تجاری زیادی عبور کند ( واسطه ها را نشان دهید ) عمده فروش ، فروشنده منطقه ای ، فروشنده محلی ، مغازه دار ، خریدار . خوب پس یک درصد هنگفتی ۸۰% روی قیمت اولیه جنس ۲۰% اضافه خواهد شد و ما یک افزایش قیمت کاذب داریم ( ۸۰% )‌ که هم ما ضرر می کنیم و هم کارخانه Net work marketing در واقع اومده جنس را به طور مستقیم از کارخانه به خریدار رسانده ( با خودکار نشان بده ) و واسطه ها را حذف کرده ( با خودکار واسطه ها را خط بزن ) و در واقع اون ۸۰% افزایش قیمت را بین کارخانه و مشتری تقسیم کرده .
خوب یکی از این شرکت هایی که در حال فعالیت است Gold mine international است.
صفحه ۳
گلدماین اینترنشنال با نام تجاری GMI که مخفف Gold mine international است ( با خودکار ) آدرس ، تلفن  فاکس ، و مشخصات بانکی وب سایت و emil شرکت است  و این شرکت نروژی است .
صفحه ۴
این شرکت در آبان ۸۲ وارد ایران شد و از اردیبهشت ۸۳ فعالیت خود را شروع کرد و تقریبا” یکسال است که در حال فعالیت می باشد پس بکر و تازه بودن این سیستم یکی از دلایلی بود که خودم هم وارد این سیستم شدم مثلا” مثل گلدکوئست نیست که ۴ سال در حال فعالیت است و اشباع شده  این هم برگه ثبت شرکت که شماره ثبت روی آن درج شده . این شرکت در سال ۲۰۰۰ در نروژ تأسیس شده .
خوب اما این شرکت در نروژ است و مادر ایران چگونه به این شرکت اعتماد کنیم .
نمی دونم در باره verisign چیزی شنیدین یا نه ؟ verisign بزرگترین شرکت بیمه گذار اینترنتی جهان که سایت های بزرگ مثل yahoo   –  apple , IBM  بزرگترین سایت تجاری جهان را بیمه کرده و این شرکت به پلیس اینترنتی مشهور است و کلیه نقل و انتقالات مالی و الکترونیک را کنترل می کند و دارای اعتبار زیادی است .


قیمت : 1500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات