دانلود گزارش کارآموزی سنسور

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی سنسور

دانلود گزارش کارآموزی سنسور گزارش کارآموزی ابزار دقیق و کنترل سیستمهای الکترونیک و سنسورها دانلود گزارش کارآموزی سنسور پروژه گزارش کارآموزی سنسور گزارش کارآموزی برق گزارش کارآموزی برق قدرت گزارش کارآموزی برق خودرو پروژه کارآموزی برق پروژه کارآموزی برق صنعتی پروژه کارآموزی برق مخابرات گزارش کارآموزی برق قدرت گزارش کارآموزی برق صنعتی

Training Sensors

 

موضوع : گزارش کارآموزی سنسور

فهرست

مقدمه
۲
سنسورهای اثر هال Hall effect sensors
۶
سنسورهای مگنتو استریکتیو Magnetostrictive sensors
۲۰
سنسورهای مگنتو رزیستیو Magnetoresistive sensors
۲۶
جمع بندی
۴۷

پروژه کارآموزی – سنسور
مقدمه
بطور کلی موقعیت سنجی از روش های مختلف زیر قابل حصول است :
خازنی، جریان یورشی، نوری، مقاومتی، سونار، لیزری، پیزوالکتریک، القایی، مغناطیسی.
سنسور های مغناطیسی برای بیش از ۲۰۰۰سال است که در حال استفاده می باشند. کاربرد اخیر سنسورهای مغناطیسی در رهیابی یاناوبری(Navigation) می باشد.
سنسورهای مغناطیسی از آهنربای دائمی و یا آهنربای الکتریکیِ تولید شده از جریان ac و dc استفاده می کند. سنسورهای مغناطیسی ، بطور کلی ، بر میدان مغناطیسی عمل می کنند و ویژگیهای آنها تحت تاثیر میدان مغناطیسی تغییر می کند. از ویژگیهای این سنسورها غیر تماسی بودن (Noncontact) آنهاست. در آنها هیچ اتصال مکانیکی میان قسمت های متحرک و قسمت های ثابت وجود ندارد. این خاصیت منجر به افزایش طول عمر آنها شده است. علاوه بر این لغزش قسمت های متحرک بر هم، در دیگر سنسورها مثل پتانسیومتر باعث ایجاد نویز می شود، که این مشکل در سنسورهای مغناطیسی رفع شده است.
سنسورهای مغناطیسی به سبب ساختار مناسبی که دارند در محیط های آلوده، چرب و روغنی بخوبی عمل می کنند و به همین علت در اتومبیل و کاربرد های این چنینی بسیار مفید هستند.
سنسورهای مغناطیسی بر مبنای رنج میدان اعمالی بصورت زیر تقسیم بندی می شوند:


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات