پاورپوینت روشهای اجرای پروژه

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  پاورپوینت روشهای اجرای پروژه

دانلود تحقیق و مقالات با عنوان پاورپوینت روشهای اجرای پروژه  Project Delivery System در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۹۷ اسلاید گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

پاورپوینت روشهای اجرای پروژه

پاورپوینت روشهای اجرای پروژه  Project Delivery System تاکید بر اجرای قراردادهای EPC

امروزه در دنیا تحولات بزرگی در نحوه انجام پروژه ها و طرح ها در حال وقوع است . به عنوان نمونه طبق آمار موسسه طرح و ساخت آمریکا ) DBIA) نسبت پروژه های طرح و ساخت درسالهای ۱۹۸۵ تا ۲۰۰۰ از ۵ درصد به ۳۵ درصد رسیده است . طبق برآوردهای انجام شده، با انتخاب روش مناسب برای انجام پروژه، می توان هزینه های پروژه را به طور متوسط ۵ درصد و مدت اجرای آن را به میزان قابل توجه ای ( در بعضی موارد تا حدود ۳۳ درصد ) کاهش داد انتخاب روش انجام پروژه یکی از تصمیم گیریهای استراتژیک پروژه است که در پایان مرحله مطالعات توجیهی و هم زمان یا پس از تصمیم گیری در مورد روش تامین مالی پروژه صورت می گیرد.

روش اجرای پروژه
اصطلاحی عمومی است که فرایندهای جامع طراحی و ساخت ، شامل تمامی روش ها ، فعالیت ها ، توالی عملیات ، روابط قراردادی تعهدات ، روابط فیمابین و شکل های مختلف را تشریح می نماید که همگی آنها در جهت تکمیل موفقیت آمیز طراحی و ساخت پروژه ها بکار می روند.

روش اجرای پروژه = نحوه ترکیب و سازماندهی خدمات طراحی ، تدارک کالا (مواد و تجهیزات ) و ساخت (ساختمان و نصب تجهیزات ) + بهره برداری و نگهداری تاسیسات (تسهیلات ) پروژه است که به وسیله کارفرما یا با بکارگیری نهاد دیگر انجام می شود .

بنابراین روش انجام پروژه مشتمل بر حوزه های (فازهای ) زیر است :
۱- طراحی Engineering
۲- تدارک Procurement
۳- ساخت Construction
۴- بهره برداری Commissioning
۵- نگهداری  Maintenance

در چرخه  عمر پروژه علاوه بر حوزه های فوق حوزه های مطالعات پیدایش ، مطالعات توجیهی ، مدیریت و تامین مالی وجود دارد .


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات