دانلود گزارش کارآموزی پالایشگاه بندرعباس

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی پالایشگاه بندرعباس

دانلود گزارش کارآموزی پالایشگاه بندرعباس دانلود پروژه گزارش کارآموزی پالایشگاه شرکت نفت کارورزی پالایشگاه بندرعباس شهرک مروارید پالایشگاه بندرعباس تحلیل پالایشگاه بندرعباس مناقصات پالایشگاه بندرعباس طرح افزایش تولید بنزین پالایشگاه بندرعباس پالایشگاه نفت بندرعباس دانلود گزارش کارآموزی پالایشگاه بندرعباس

Report Palaygah Bandar training

 

موضوع : گزارش کاراموزی پالایگاه بندرعباس

۱-مقدمه
قبل از آنکه به نقاط ضعف سیستم حفاظتی پالایشگاه بندرعباس بتفکیک سطوح ولتاژی و نواحی حفاظتی آنان بپردازیم، بهتر است که لا اقل یکی از حوادث اتفاق افتاده در مجتمع را با استفاده از ابزار شبیه سازی و با توجه به تمامی اطلاعات شبکه برق رسانی پیاده شده بررسی و مرور نمائیم. زیرا بسیاری از نقاط ضعف شبکه های حفاظتی با مرور حوادث قبلی مشخص تر می گردند. ضمناً صحت نتایج شبیه سازی و اطلاعات ورودی به اثبات می رسد. بدین منظور حادثه اتصالی در سرکابل خط ۲۰KV ورودی به پست SS04 در ساعت ۰۲:۲۴:۰۳ روز ۲۵ Jul 2004 در زیر مورد بررسی قرار می گیرد.

۲-گزارش حادثه
کپی برگه های گزارش حادثه که توسط مهندسی برق پالایشگاه در تاریخ ۷/۴/۸۳ صادر گردیده است در ضمیمه ۱ آورده شده است.

۳-شبیه سازی حادثه
شبیه سازی حادثه توسط مدول Frequency Dynamic که از مدول T/S یا پایداری گذرای نرم افزار پاشا نشأت می گیرد صورت گرفته است.

۳-۱-شرائط شبکه
شبکه برق رسانی پالایشگاه بندرعباس با درنظرگیری معادل شبکه سرتاسری ایران در سطوح ولتاژی ۲۳۰KV، ۶۳KV، ۲۰KV، ۱۱KV، ۱KV و ۳۸۰ ولت بصورتی که در دایاگرام تک خطی شماره ۰۱۰۱-۱ آمده است جهت انجام محاسبات مورد استفاده قرار گرفته است.
جدول شماره I تعداد عناصر پیاده سازی شده را در دیاگرام تک خطی مذکور و همچنین در نواحی LMC، LAP و LEP نشلان می دهد. در سطح ۳۸۰ ولت از تکنیک معادل سازی جهت درنظرگیری رفتار نواحی فوق استفاده گردیده است. بنابراین شبکه اصلی در حال شبیه سازی دارای ۱۳۹۰ باس بار یا گره می باشد.
بانک اطلاعاتی مودر استفاده در گزارش ۰۲۰۱-۱ ارائه گردیده است. شرائط تنظیم حدود ۲۷۰۰ عدد وسایل حفاظتی که در شبیه سازی حاضر نقش خود را ایفا نموده اند در گزارش ۰۲۰۲-۲ آورده شده است. مابقی وسائل حفاظتی (حدود ۵۴۶۰ عدد) شامل فیوزها و رله های حرارتی در سطح ۳۸۰ ولت، به علت انجام عملیات معادل سازی در شبیه سازی موجود نقشی را ایفا نمی نمایند مگر اینکه بزرگترین فیلر خروجی هر قسمت با فیوز و رله حرارتی مربوطه در دیاگرام اصلی شبکه جایگذاری شده است و این وسایل در شبیه سازی حاضر نقش پیدا می نمایند.


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات