دانلود گزارش کارآموزی عمران با عنوان ساخت های بتنی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  دانلود گزارش کارآموزی عمران با عنوان ساخت های بتنی

دانلود پروژه کارورزی با عنوان دانلود گزارش کارآموزی عمران با عنوان ساخت های بتنی در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۳۰ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.


پیشگفتار
واحد کار آموزی ، که تقریبا در تمامی رشته های فنی به عنوان یک درس عملی و اجباری برای دانشجویان در نظر گرفته شده است ، هدف و مقصودی ندارد جز ، آشنایی دانشجو با کاربرد رشته تحصیلی وی در بخشهای مختلف تولید و صنعت یا خدمات و … که به عنوان فعالیت های ضروری و حیاتی در پیشرفت هر چه بیشتر یک کشور و یا جامعه ، نقش اساسی بازی می کنند .
در طی گذراندن این واحد درسی ، دانشجو ، آموخته های خویش را که بصورت نظری و تئوری و در محیط کلاس درس بوده اند را ، در میدان عمل و در میدان اجرا ، مشاهده کرده ، لمس نماید و کاستی ها و تفاوت های تئوری و عمل را درک کرده با روشهای برخورد با مسائل ومشکلات اجرایی آشنا شده ، نحوه پیاده کردن قوانین و دستوارت توسط مجریان را مشاهده نموده با شیوه مدیریت و نظا رت مدیران و تاثیر آن در بهبود عملکرد کار را بررسی کرده و نهایتا تجاربی مفید جهت وارد شدن به بازار کار و اشتغال برای خود بیاندوزد .
در مواجهه کار آموز با مسائل موجود در کارگاهها ، خطوط تولید یا بهره برداری و خدمات ،‌ با توجه به نیروی های بالقوه دانشجویان جوان و مستعد ، امکان ارائه ابتکار ها ، خلاقیت ها و برنامه های سازنده در جهت بهبود وضعیت کار و بهره وری بیشتر از امکانات و حفظ سرمایه های ملی و خدمت هرچه بیشتر و بهتر به مردم ، مشتریان و مصرف کنندگان ، وجود دارد که این خود باعث رشد و تعالی فرد در نظام کاری نیز خواهد شد و مسلما دست اندرکاران امر از این پیشنهادات و نظرات استقبال خواهندکرد که البته لزوم آگاهی بیشتر و تشویق از سوی مسئولین در این میان ، اهمیت بسزایی دارد.
با وجود موارد یاد شده ، متاسفانه هنوز، از یک طرف مواردی از بکارگیری کار آموزان در زمینه های غیر مرتبط با رشته و تخصص و از طرف دیگر ،‌جدی نگرفتن این دوره توسط بعضی دانشجویان به علل گوناگون ،‌ از عوامل منفی در این زمینه هستند ،که نیاز به پیگیری دارند .
با آرمان قرار دادن اهداف مذکور ، بر آن شدم که با وجود مشکلات و مسائل عدیده موجود د رشرایط زمان و مکان ، دوره کارآموزی۲ تحت عنوان ( کارورزی ) را ، با توجه به رشته و گرایش ، در زمینه مرتبط بگذرانم .
بدین منظور با جستجو های انجام گرفته ،‌کارگاه ساختمانی اسکلت بتنی بعنوان محل کار آموزی انتخاب گردید ،که با هماهنگی با سرپرست کارگاه و قطعی شدن موضوع ،‌رسما دوره را در این کارگاه آغاز نمودم و نتایج و رهیافتهای بدست آمده را در مجموعه پیش رو گرد آوری نموده و تقدیم میدارم .

۱- مقدمه
یکی از ویژگیهای ساختمانهای بتنی ، پیچیدگی، حساسیت و تخصصی بودن اجرای آن میباشد که نقش بسزای در عملکرد آتی سازه بازی میکند ، بنابراین لزوم پرداختن به تحقیق و مطالعه و آزمایش در مورد روشها و سبکهای اجرایی در اینگونه سازه ها و یافتن تکنیکهای عملی و همچنین اقتصادی مناسب در این مورد ، بیش از هر چیز بایسته به نظر میرسد .
با مد نظر قرار دادن این هدف ، وظیفه خود دانستم که موضوع گزارش کار آموزی را به بیان این امر اختصاص دهم و با نگارش آن گام کوچکی در اعتلای این صنعت مهم بردارم.
در این مجموعه سعی شده با در نظر گرفتن ریزه کاریهای فنی و تکمیل آنها با تصاویر گرفته شده از مراحل مختلف کار ، حتی المقدور شمه ای از کار بتنی در نظر خواننده پدید آید.
لازم به توضیح است که سبکها و روشهای اجرایی در کار بتنی بسیار گسترده و گوناگون میباشدو مطالب گردآوری شده فقط گوشه ای از این وسعت بی پهنا را بیان خواهند کرد .
به امید شکوفایی روز افزون صنعت ساخت و ساز و رفع موانع موجود در این امر خطیر در میهن عزیزمان ایران .

۲- مراحل عملیات بتنی
از آنجا که مبحث فونداسیون ، مبحث مشترک در کلیه ساختمانها میباشد و بحث ما خاص روی سازه های بتنی است ، از آوردن آن در مجموعه خودداری مینماییم . اما باقی مباحث را به ترتیب اجرا ، طی موارد زیر شرح میدهیم :

فهرست مطالب
پیشگفتار ۱
۱-مقدمه ۳
۲- مراحل و شرح اجرای عملیات ۳
۲-۱- اجرای ستون بتنی ۴
۲-۱-۱- آرماتور بندی ۴
۲-۱-۲- قالب بندی ستون ۵
۲-۱-۳- بتن ریزی ستونها ۷
۲-۱-۴- تراز کردن قالب ۹
۲-۱-۵- قالب برداری ۹
۲-۲- اجرای تیرهای بتنی ۱۰
۲-۲-۱- داربست ۱۰
۲-۲-۲- شمع بندی ۱۱
۲-۲-۳- کف بندی ۱۲
۲-۲-۴- آرماتور بندی ۱۴
۲-۲-۵- کارهای جانبی کفبندی ۱۹
۲-۲-۶- تراز کردن کف بندی ۱۹
۲-۲-۷- قالب بندی پیشانی تیر ۲۰
۲-۲-۸- کارهای تکمیل کننده ۲۱
۲-۲-۹- بتن ریزی ۲۲
۲-۳- ساخت تیرچه ۲۲
۲-۳-۱- کارهای فولادی ۲۲
۲-۳-۲- بتن ریزی ۲۳
۲-۴- اجرای سقف سبک بتنی ( تیرچه بلوک ) ۲۴
۲-۴-۱- اندازه کردن تیرچه و بلوک ۲۴
۲-۴-۲- شمع بندی ۲۵
۲-۴-۳- پوشش دادن سقف ۲۶
۲-۴-۴- کارهای فولادی ۲۷
۲-۴-۵- بتن ریزی ۲۸


قیمت : 4500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات