مقاله توسعه بنای moor house لندن

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  مقاله توسعه بنای moor house لندن

دانلود تحقیق و مقالات رشته عمران و معماری با عنوان دانلود مقاله توسعه بنای moor house لندن در قالب PDF و قابل ویرایش و در ۱۰۰ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.


توسعه بنای- Moor House لندن
شمع های عمیق غلاف دار با پایه گروتی و دیوارهای حایل پیرامونی
چکیده: ساخت شمع های غلاف دار دار با پایه گروتی بسیار عمیق در لندن به نوبه خود یک کار مهم بود، اما انجام دادن این کار در سایت مرکزی شهر به ابعاد ۵٣m در m ٨۵ و عمق m ٣٫۵ زیر سطح خیابان یک عمل قابل دستیابی بود.فونداسیون های شمعی ،برای ایزوله کردن ساختمان دربرابرحرکت های آتی زمین در اثر ساخت تونل های زیرگذر Cross Rail که شرق وغرب لندن را به هم مرتبط می کند واز زیر ساختمان عبورمی کند طراحی شده بودند.

برای دستیابی به ایزولاسیون مورد نیاز،طراحی فونداسیون ها بر اساس شمع های بدون اصطکاک تا عمق m ٢۶ با پایه گروتی ،برای محدود کردن نشست تا ٢٠mm انجام شد. تعداد ۵۴ شمع پایه گروتی در داخل رس لندن تا ماسه متراکم Thanet درعمق ۵۷m کوبیده شد.

این مقاله فاز ساخت این پروژه ،بخصوص پروسه و روش های استفاده شده برای ساخت شمع های باربر و خارج نمودن عایق ها ،به طریق سوراخ نمودن شمع های بتنی مصالح موجود رانشان می دهد.

تعداد صفحات: ۱۰۰


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات