مقاله درباره لودر کاترپیلار چگونه موثرتر و سودمندتر کار میکند

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  مقاله درباره لودر کاترپیلار چگونه موثرتر و سودمندتر کار میکند

دانلود تحقیق و مقالات رشته عمران و معماری با عنوان دانلود مقاله درباره لودر کاترپیلار چگونه موثرتر و سودمندتر کار میکند در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۴۱ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

مقاله درباره لودر کاترپیلار چگونه موثرتر و سودمندتر کار میکند

پیام مدیریت
انبار اجاره کاترپیلار
یک همکار که احساس رضایت در موفقیتهای شما را به ارمغان می‎آورد  مشکلی به وجود نخواهد آمد اگر شما تمام تجهیزاتی را که برای یک کار احتیاج دارید اجاره کنید و یا تنها بعضاً از تجهیزات اجاره‎ای استفاده کنید، بلکه شما بسته به کار مؤثر انجام شده و به موقع آنها را انتخاب می‎کنید. این دلیلی است که شما نیاز به یک همکار مطلع و پاسخگو که تا حد امکان در موفقیت شما شرکت داشته باشد را احساس می‎کنید.
بهترین موجود است
انبار اجاره کاتر پیلار، ماشینهای قابل اطمینان صنعتی عمده کاترپیلار را با همان کیفیت بالای یک سری کامل تجهیزات برگیزده خود عرضه می‎کند. اگرچه، انبار اجاره کاترپیلار فراتر از فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز شما را هنگام احتیاج شما انجام می‎دهد. انبار اجاره کاترپیلار همچنین خدمات زیر را عرضه می‎کند:
– نرخ رقابتی و نرخ متغیر روزانه، هفتگی و ماهانه
– تحویل در سایت محل اجرای پروژه
– تجهیزات قدرمند، پاکیزه و به خوبی نگهداری شده
– کارشناسان مجرب که به شما جهت انتخاب تجهیزات مناسب کمک کرده و عملکرد مناسب را به شما نشان می‎دهد.
– خدمات پس از فروش و پشتیبانی مانند صورت اجاره مداوم.
ما برای شما اینجا هستیم
ما تمام مدت به بیشترین سرویس پاسخگویی در کارخانه افزوده و کمک مالی اضافی اعطا می‎کنیم. هفته به هفته، ماه به ماه، شما می‎توانید بسته به خدمات پشتیبانی که می‎توانید در انبار اجاره کاترپیلار بیابید، حساب کنید. از اینها گذشته این همانی است که شما از کاترپیلار انتظار داشته‎اید. شما از هر کسی می‎توانید تجهیزات اجاره کنید، اما تنها انبار اجاره کاترپیلار سرویس اختصاصی و پشتیبانی مصرف‎کننده‎ای اجاره راحت، قابل اطمینان و بدون نگرانی را برای شما دارد فراهم می‎آورد.

در این شماره:
بیشتر کار کنید ۴
لودر چند زمینه کاتر پیلار به پیمانکاران حفاری اجازه کار سودمندتر و مؤثرتر را می‎دهد.
انبار اجاره کاترپیلار ۷
منبع اجاره تجهیزات یک لحظه‎ای شما است.
محصولات فشرده ۸
یک لودر کاترپیلار ۲۳۶ چرخ زنجیری دست در دست یک کاترپیلار ۵/۳۰۲ کوچک حفار هیدرولیکی جهت کمک مؤثرتر به هر پروژه‎ای که نیاز باشد، کار می‎کند.
مدیریت تجارتی ۱۰
قدرت تطبیق‎پذیری کاترپیلار ‎D5G به پمانکاران اوهایو اجازه استفاده از آن در موارد متعدد را داد.
اخبار محلی (در این نشریه حذف گردیده است) ۱۳
‎NASCAR به روز شده ۱۷
تجارت خود را توسعه دهید ۱۸
حفار چرخ‎دار کمک به جمع‎آوری زباله‎ها در پروژه می‎کند.
مدیریت تجارتی ۲۱
علف‎بر کمک می‎کند تا ایالت کالیفرنیا سبزه‎های کنار جاده را تحت کنترل قرار دهد.
محصولات فشرده ۲۲
لودر کاترپیلار ۲۴۶ چرخ زنجیری وزنه را به زمین می‎کوبد.
آلات کاری کاترپیلار ۲۴
لودر چند زمینه بیشترین تنوع کاری ابزارها را فراهم می‎آورد.
نگهداری تجهیزات ۲۶
لودر چرخ زنجیری را معاینه می‎کنیم تا کمک کند که کمترین مشکلی نداشته باشد.
تا به امروز ۲۷
برای درخواست توضیحات درباره هر یک از محصولات یا سرویسهای یاد شده در این نشریه، لطفاً به ‎www.Onsite-LIT.com مراجعه کنید.

روح کاترپیلار!
یک کلکسیونر خوب شیرین!
جرمیا نورمن پنج ساله از المیرای نیویورک، با افتخار لودر چرخ‎دار کاترپیلار خود را مدل لباس هالووین خویش کرده که به کمک مادرش ماری نورمن و برادش ایسایا نورمن ساخته است، در پیش زمینه نیز دیده می‎شود. توجه شود که جرمیا همچنین ایمنی را رعایت کرده است و یک کلاه سخت و یک جلیقه ایمنی نارنجی پوشیده است.
او خواهرزاده‎ی جورج پالکو، مدیر ساختمان گریت لیک، پیمانکار یک بزرگراه در هینکلی، اوهایو است. همچنین گریت لیک دارای ماشینهای کاترپیلار زیادی است، یک شرط آنست که هیچ یک از آنها به تأثیر شیرینی این ماکت کار نمی‎کنند.
روح کاترپیلار خود را نمایش دهید
ساده است. فقط یک عکس با کیفیت و توضیح مختصری برای ما بفرستید. شما می‎توانید هر نکته‎ای که روح کاترپیلارتان را نشان دهد ارائه کنید. تجارت شما را ترویج دهد. تجهیزات قدیمی کاترپیلار را نمایش دهد. یک اتفاق خانوادگی شخصی باشد. هر چیزی که علاقه شما را به تجهیزات کاترپیلار گویا باشد. از هر ایده‎ای قدردانی می‎گردد و اگر ایده شما منتشر شود، ۵۰ دلار دریافت خواهید کرد. ایده‎های خود را به نشانی زیر بفرستید:‌

Cat Spirit!
۲۱۴۲۰ west Greenfield Avenue
New Berlin, WI 53146
بیشتر کار کنید
تصویری بزرگ
لودر چند زمینه کاتر پیلار به پیمانکاران حفاری اجازه کار سودمندتر و مؤثرتر را می‎دهد.
«هنگامی که به یک سایت خانگی کشیده شدم، اولین کاری که انجام دادم آن بود که به پلانها نگاه کردم و متصور شدم که چگونه خانه در محوطه دیده می‎شود.» این گفته‎ی دیو ریجز، مالک کمپانی ریجز است. چارلوت، ان، سی، پیمانکار حفاری در تسطیح و مسطح نمودن سایت خانه مشخص شده بود.
«سپس من چگونگی عبور جریان آب باران جهت اطمینان از اجرای ما برای زهکشی مناسبی به بیرون از خانه و اطراف درختان که می‎توانند باقی بمانند را تصور کردم. با کمی خلاقیت، ما می‎توانیم تنظیماتی را انجام دهیم که به ما اجازه حفظ برخی از درختان را بدهد. برای مثال، برخی اوقات ما می‎توانیم خانه را در جهتی، یا جاده ماشین رو را در جهت انتهای خانه بچرخانیم. ما آن را تصویری بزرگ می‎نامیم. ما سعی می‎کنیم به تمام امکانات قبل از شروع حفاری نگاه کنیم.»
کمپانی ریجز یک شرکت تک کارمند و تک نفره است، همچنین او اغلب در مشارکت با یکی از دوستانش که یک لودر زنجیری مدل ‎C953 دارد کار می‎کند. ریجز خودش تمام تجهیزات کاترپیلار را دارد، از قبیل لودر ۲۲۶ چرخ زنجیری، حفار ‎B312، تراکتور چرخ زنجیری های‎استات سری ‎B 3C III و آخرین دستاوردهای شرکتها، یک لودر چند زمینه‎ی ۲۷۷٫

استوار و بی‎تکان
«اصلی‎ترین خصوصیت ۲۷۷ سیستم تعلیق آ‌ن است»، این گفته ریجز است. «هنگامی که من به محل پروژه می‎روم آن بسیار نرم و استوار است. این امکان را به من می‎دهد که در محل پر وژه سریعتر دور بزنم. راندن نرم و استواری عالی به من این اجازه را می‎دهد که باری از مصالح را با اطمینان حمل کنم. همچنین من می‎توانم بار را بالای کامیون ببرم و مصالح را تخلیه کنم با اطمینان از اینکه هیچ‎گونه نگرانی درباره ضربه ماشین به جلو نخواهم داشت. ۲۷۷ به من این اجازه را می‎دهد که تولید بیشتر و کار بیشتری را انجام دهم که نهایتاً درآمد بیشتری برای من خواهد داشت.
لودر کاترپیلار ۲۷۷ چند زمینه خصوصیات یک کشش حداکثر و پشتیبانی سیستم ‎(MTSS) که جابجایی وزن ماشین به وسیله زمین با ۴۸ چرخ اتصال نقطه‎ای حتی برای توزیع وزنی، استواری بالا و فشردگی پایین را دارا است. فشار بر زمین تنها ‎۳٫۱ پاسکال است. جمع‎آوری هر زنجیری که بر روی شاسی سوار شده است از میان محورهای متغیر پیچش است. سه عدد چرخ بزرگ حمال یک مرتبه اضافی تعلیق را فراهم آورده‎اند. سیستم تعلیق نه تنها راندن نرمی را به همراه دارد،‌ بلکه بیشترین تماس را با زمین برقرار می‎کند. «این واقعاً یک زمین بزرگ است»، ریجز می‎گوید: «این به ۲۷۷ اجازه می‎دهد که بیشترین اسب بخار را به زمین وارد کند. وقتی من به یک توده نخاله رسیدم، می‎توانم جام خودم را پر کنم و بروم. من در پروژه‎های مشابه با مجریانی که از تجهیزات شرکتهای دیگر که لیز می‎خوردند و حفر می‎کردند و می‎چرخیدند تا جامشان از نخاله پر شود برخورد داشته‎ام.
به خاطر اندازه‌ی فشرده و قدرت مانور عالی، ‌لودر چند زمینه کاترپیلار ۲۷۷ به دیو ریجز اجازه می‎دهد تا سه معبر را در مقدار مشابه زمانی با یک معبری که به وسیله تراکتور چرخ زنجیری انجام می‎شود، انجام دهد.


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات